Słuchaj i działaj! Akademia GroWings

#36 SUPERBOHATERKA: Jak sobie radzić z przeszkodami na drodze życia? Siłę mamy w sobie! Przepytana: Joanna Kryger

April 13, 2022 dr Klaudia Kałążna Season 1 Episode 36
Słuchaj i działaj! Akademia GroWings
#36 SUPERBOHATERKA: Jak sobie radzić z przeszkodami na drodze życia? Siłę mamy w sobie! Przepytana: Joanna Kryger
Show Notes

W tym programie rozmawiam z SUPERBOHATERKĄ Joanną Kryger z Creativevibes.  Asia jest trenerką biznesu i na co dzień wspiera kobiety w rozwoju ich marek poprzez tworzenie skutecznych strategii i ścieżek dotarcia do Klienta.

Na konsultacjach mentoringowych pomaga im krok po kroku stworzyć, znaleźć odpowiednie narzędzia i wdrożyć strategie do rozwoju ich social mediów oraz sprzedaży ich produktów.

W ramach projektu Brand Girls który współtworzy z Karoliną Żebrowską, tworzy identyfikacje wizualne strony i sklepy online skrojone na miarę! Obecnie pracuje nad Akademią Kreatorek Biznesu, która będzie działać w oparciu o jej autorski system 4T (Teoria - Tworzenie - Trendy - Treści), który tworzy system naczyń połączonych dla promocji marek online.  

A prywatnie Asia to żona, córka,  przyjaciółka i… psia mama Nali. 

Asia powiedziała, że wykonuje swoją pracę z dziką satysfakcją. Myślę, że niejeden człowiek może jej tego pozazdrościć. Wzruszyłam się, bo podczas rozmowy Asia opowiedziała także o bardzo trudnych dla siebie sprawach. Pokazała nam, że warto wziąć sprawy w swoje ręce i szukać prawdy i siły w sobie. 

Z Asią rozmawiałyśmy między innymi o tym: 

 • jak dzięki swojej supermocy, którą jest mistrzowskie łączenie kropek Asia pomaga klientkom w ich biznesach
 • że stawia na głębokie relacje i uważa, że w biznesie jest miejsce na emocje 
 • jak to się stało, że jako kilkuletnia dziewczynka podróżowała po całym świecie, zwiedzając m.in. Kostarykę, Jamajkę (i dom Boba Marleya!), Wenezuelę, czy Kolumbię 
 • że klientkom „pękają głowy” podczas sesji z Asią i skutecznie wdrażają rozwiązania, które przynoszą im sukces w ich biznesach 
 • że kocha się uczyć, bo wie, że dzięki temu idzie dalej a swój rozwój przekłada na pracę z klientkami 
 • z jakiego powodu Asia studiowała na Akademii Morskiej i jak to się stało, że z szerokich wód oceanów i mórz wypłynęła na szerokie wody wirtualnego świata 
 • jak poradziła sobie z wybojami na drodze do miejsca, w którym jest teraz, sięgnęła po swoją wewnętrzną siłę i zdecydowała, by wziąć sprawy w swoje ręce 
 • że każda ze ścian, na którą się wspinamy, każde doświadczenie - nawet trudne -  nas czegoś uczy
 • co to znaczy, że Asia jest człowiek proces w pracy i w życiu, proces nie musi ograniczać - może dać luz i swobodę w realizacji zadań po swojemu 
 • jak bardzo jest ciekawa zarówno technologii, jak i innych ludzi oraz kultur
 • jak świadomość jej stylów zachowań, stylów myślenia, motywatorów i wartości pomaga jej na co dzień w biznesie i w życiu. 

Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy, a jeśli oglądasz jej jeszcze przed świętami Wielkanocnymi, to pamiętaj, że: 

📣📣📣trwają ostatnie dni naborów do programu BOHATER, który pomoże Ci ruszyć z miejsca i realizować swoje cele po swojemu.
Zostały ostatnie miejsca w programie - w tym roku odbędzie się tylko jedna edycja, dlatego wskocz na stronę: www.jakodkrycmocnestrony.pl/bohater i sprawdź szczegóły, obejrzyj wideo opinie i wskakuj na pokład, jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie! 

To procesowy, zaopiekowany program, w którym przeprowadzam Cię przez różne etapy pogłębiania świadomości, aż do planu działania. W skład programu wchodzi także badanie DISC 4D, diagnozujące style zachowania, style myślenia, wartości i motywatory. 

MIEJSCA, W KTÓRYCH ZNAJDZIESZ ASIĘ:
STRONA INTERNETOWA:: https://creativevibes.pl
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/creativevibes_pl

Akademia GroWings zaprasza także na profil na Instagramie https://www.instagram.com/klaudiakalazna/.