Słuchaj i działaj! Akademia GroWings

#23 URODZINOWY: Jak to jest mieć 40 lat? Fakty i ciekawostki z mojego życia w 40 pytaniach i odpowiedziach!

July 22, 2021 dr Klaudia Kałążna Season 1 Episode 23
Słuchaj i działaj! Akademia GroWings
#23 URODZINOWY: Jak to jest mieć 40 lat? Fakty i ciekawostki z mojego życia w 40 pytaniach i odpowiedziach!
Show Notes

🎂🎉🎊 PROMOCJA URODZINOWA: https://www.jakodkrycmocnestrony.pl/DISC4D
📣📣📣Ogłaszam premierę mojego dziecka, które powstało na “zamówienie” Was: czytelników, słuchaczy, widzów i klientów.  Z okazji moich urodzin możesz złapać 24% zniżkę - mam urodziny 24 lipca:) Masz czas do poniedziałku, 26 lipca do 23:59. 

“Jak zrozumieć lepiej siebie i innych? Zacznij doceniać, zamiast oceniać!” wraz z kursem “DISCusja: Jak komunikować się skutecznie i bezpiecznie?” przeprowadzą Cię za rękę przez meandry natury ludzkiej, po to by budować głębokie i trwałe relacje ze samym sobą i z innymi. Relacje oparte na zrozumieniu i docenieniu siebie i innych ludzi. 

📣Serdecznie zapraszam Cię do przejrzenia zawartości mojej strony internetowej: https://www.jakodkrycmocnestrony.pl/DISC4D , bo to MOCNA dawka wiedzy do zastosowania od zaraz! Znajdziesz tam też opinie innych osób o narzędziu psychometrycznym DISC 4D (ono wchodzi w skład pakietu, jest o wartości 357 zł), które jest częścią składową programu “Jak zrozumieć lepiej siebie i innych? Zacznij doceniać, zamiast oceniać!”. 

Możesz też pobrać PROGRAM kursu “Jak zrozumieć lepiej siebie i innych? Zacznij doceniać, zamiast oceniać!” PROGRAM: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/landingi-editor-uploads/sjysktzx/PROGRAM_Jak_lepiej_zrozumie_siebie_i_innych.pdf

🎂🎉🎊 To jest bonusowy, urodzinowy odcinek, w którym odpowiedziałam z okazji moich czterdziestych urodzin,  na czterdzieści pytań, które od Was otrzymałam. To był dla mnie bardzo trudny i wzruszający odcinek, gdyż przez lata unikałam pokazywania siebie, czy też mówienia o swoim życiu pozazawodowym. Skupiałam się na dostarczaniu merytorycznych treści. 

Okazało się, że chcecie wiedzieć więcej na różne tematy, często mnie pytaliście też o różne sprawy w wiadomościach prywatnych, zatem mówię: “Raz kozie śmierć!” i postanowiłam odpowiedzieć na każde pytanie najbardziej szczerze, jak tylko potrafię. 

Pytaliście między innymi o to co zabrałabym na bezludną wyspę, jak poznałam męża, co najbardziej wzrusza mnie w pracy ze studentami lub klientami, jaki mam pseudonim, za jaką polską potrawą tęsknię, jak znajduję czas na różne wycieczki, skoro prowadzę swoją firmę.

Zdradzam co najmniej trzy moje sekrety, w tym jeden z nich dotyczy bardzo osobistej sprawy, jednak poczułam, że warto o tym mówić. To takie moje wyjście z jaskini:) 

To chyba najdłuższy odcinek, jaki kiedykolwiek nagram - wytrwale udzielałam odpowiedzi, wiele z tych pytań mnie bardzo poruszyło, rozbawiło, czy też skłoniło do refleksji. Włożyłam wraz z moją wspaniałą Martą - montażystką z Comunicullum, tyle serca w to nagranie, że będzie nam miło, jeśli to właśnie je przesłuchacie.

W PROJEKCIE WZIĘLI UDZIAŁ:

Anna Kegel, Chrześniak Tadeusz z mamą, Ela Mizak, Iza Fero, Joanna Michułka, Judyta i Sebastian, Razem Lepiej Podcast, Julka, Justyna Chaber, Justyna Cwojdzińska, Łukasz Dominikowski, Łukasz - mąż, Marek Wicher, Marta Liwak, Monika Kabza, Monika Rak, Remigiusz Rosicki, Wojciech Strózik, @zLEANowani Szczęśliwe zorganizowane życie.

DZIĘKUJĘ!

MATERIAŁY O KTÓRYCH WSPOMINAŁAM W ODCINKU:

WERSJA YOUTUBE ODCINKA: https://youtu.be/gHvN_Ip6kzA

DISC 4D i kursy “Jak zrozumieć lepiej siebie i innych? Zacznij doceniać, zamiast oceniać!” wraz z kursem “DISCusja: Jak komunikować się skutecznie i bezpiecznie?” https://www.jakodkrycmocnestrony.pl/DISC4D 

ODCINEK O PRZEKONANIACH: https://www.klaudiakalazna.com/podcast-2
ODCINEK O ASERTYWNOŚCI: https://www.klaudiakalazna.com/podcast-16
ODCINEK O PASYWNEJ AGRESJI: https://www.klaudiakalazna.com/podcast-21


Do usłyszenia w kolejnym odcinku!